SWGoH: Udhëzuesi Galaktik i Sfidës Galaktike të Skelturix - Jedi mposht Separatistët

Sfida Galaktike - Skelutrix

Sfidat Galactic në Star Wars Galaxy of Heroes mbeten azhurnimi më i fundit më i madh i lojës, së bashku me Rancor i Nivelit të Sfidave, dhe vazhdojnë të jenë të vështira për lojtarët në të gjitha nivelet në lojë. Në edicionin më të fundit të Sfidave Galaktike, Feat kryesor është të mundësh armiqtë Separatist me një skuadër të plotë të Jedi, dhe shokët tanë të mëparshëm Lojërat elektronike SWGoH Skelturix udhëzon komunitetin se si të fitojë të gjitha Fitimet për shpërblime maksimale dhe ne kemi përfshirë një lidhje me videon e tij dhe udhëzimet më poshtë. Jo vetëm që kjo video ju tregon se si të fitoni shpërblimet maksimale, por mund ta bëni pa Jedi Knight Luke ose Gjeneralin Skywalker. Thjesht klikoni në lidhjen e tekstit ose logon e Skelturix për të parë përpjekjet e tij në YouTube dhe sigurohuni që të bëni Like dhe Regjistrohuni në kanalin e tij për më shumë video për t'ju ndihmuar ta kuptoni më mirë këtë lojë të shkëlqyeshme.

Udhëzuesi i Skelturix për Sfidën Galaktike Jedi - Pastroni Nivelin 7 me Bëma të Plota

SWGoH - Skelturix logo

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Udhëzuesi Galaktik i Sfidës së Skelturix - Jedi mposht Separatistët"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*