SWGoH: Moda e Lojërave të Pushtimit Tani Drejtpërdrejt

SWGoH - Pushtim

Modaliteti i ri i lojës Conquest tani është drejtpërdrejt Star Wars Galaxy i heronjve dhe ndërsa ne jemi ende duke kuptuar se si të ndihmojmë më mirë komunitetin këtu në Gaming-fans.com, ndërkohë ne po mbledhim burime për të gjithë për t'u referuar. Më poshtë po rendisim disa transmetime të njohura të YouTube në betejat e hershme të Pushtimit për të ndihmuar lojtarët të shohin referencën vizuale për atë që të presin.

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Moda e Lojërave të Pushtimit Tani Drejtpërdrejt"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*