MSF: T2 Iso-8 & 3 Karaktere të rinj nxjerrin në pah azhurnimin më të fundit të Marvel Strike Force

Marvel Strike Force

Azhurnimi i fundit i Marvel Strike Force është tani në lojë me 3 karaktere të reja për t'u luajtur, përmirësime T2 Iso-8 dhe më shumë hyrje. Këtu është një vështrim i shpejtë i asaj që MarvelStrikeForce.com ka postuar në lidhje me këtë azhurnim:

• Përmirësoni skuadrën tuaj me 3 karaktere të reja për t’u luajtur: Adam Warlock, Phyla-Vell, Moondragon
• Gamora e Fuqizuar: Ashtu si Thanos para saj, Gamora tani ka qasje në një grup të ri të fuqishëm aftësish. Ajo mund të fuqizojë solo, por ta kombinojë atë me aleatët e saj të Infinity Watch për të arritur shpejt shtetin e saj të Fuqizuar.
• Përmirësimet e aftësive për Gamora dhe Nebula.
• T2 Iso-8: Shtoni bonuse shtesë të bazuara në klasë dhe fuqi të madhe me fazën tjetër të Iso-8.
• Kostume të reja për Loki, Iceman, Black Widow dhe Deadpool.
• Mblidhni ekipin tuaj X-Factor dhe Jubilee për Ngjarjen e Re Mythic Legendary të Adam Warlock, "The Infinity Watch".
• Formoni një skuadër të lartë me tiparin e Gardës Kuantike me kohë të kufizuar për Fushatën e Ngjarjeve Phyla-Vell, “Voto për Lokin”.
• Përditësimi i Doom I Raids: Shpërblimet T2 Iso-8, kërkesat T1 Iso-8, përballen me një nivel të ri sfidash me Përzgjedhësin e Vështirësisë së Raidit.
• Sfida të reja: Fito shpërblime ingranazhi Origjinal dhe Portokalli duke përdorur karaktere të pajisur me Iso-8.
• Rritja e sasive dhe përmirësimi i vlerës së çmimit për ingranazhet vjollcë dhe portokalli.
• Udhëheqësit e Aleancës tani mund të shohin kohën e mbetur për një anëtar të Aleancës për të kontribuar me Keys Raid për ditën.
• Përmirësimi i Inbox: Skeda e re e Komunitetit me butonat e mediave sociale.
• STRIKE Pass & Mojo's Mayhem: Tani mund të grumbulloni të gjitha shpërblimet tuaja menjëherë me butonin e ri Mblidhni të gjitha.
• Lufta e Aleancës: Dalja nga një dhomë e Luftës tani ju kthen në ekranin e Kundërvajtjes në vend të ekranit të Helicarrier.
• Ne kemi sqaruar përshkrimet për personazhet e mëposhtëm që përdorin mekanikun Health Steal. Karakteret e ardhshëm që përdorin mekanikun Health Steal mund të funksionojnë ndryshe.
- "Flebotomia masive" e fundit e Minn-Erva
- Dark Phoenix's Special "Vitality Drain"
- "Transfuzioni i Detyruar" i fundit i Ebony Maw
- "Them i ashpër" special i Yellowjacket
- Ghost's Ultimate "Shpërthimi Kuantik"

Përveç ndryshimeve të mësipërme, devs kanë rregulluar një larmi të metash në lojë dhe kanë azhurnuar aftësitë për dy personazhe të vjetër - Gamora dhe Nebula. Për të gjitha detajet mbi azhurnimin më të fundit të MSF vizitoni Uebfaqen zyrtare këtu.

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "MSF: T2 Iso-8 & 3 Karaktere të rinj nxjerrin në pah azhurnimin më të fundit të Marvel Strike Force"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*