SWGoH: Spekulimet vazhdojnë për kërkesat e mbetura të Jedi Master Kenobi

SWGoH - Legjenda Galaktike Kenobi

Që kur shtimi i Jedi Master Kenobi në Star Wars Galaxy of Heroes u njoftua për herë të parë në fund të Prillit, lojtarët, Krijuesit e Përmbajtjes dhe të gjithë në komunitet kanë spekuluar në lidhje me kërkesat për këtë personazhi i ri i Legjendës Galaktike. Një larmi emrash të Republikës Galaktike dhe Jedi janë hedhur si mundësi, dhe deri më tani pritjet kanë qenë mjaft të arsyeshme. Sigurisht që studiot duan të hedhin një karakter fjalë për fjalë të pavlefshme (shih Rose Tico) në një nivel të lartë Relic për t'i detyruar lojtarët të përdorin burime të vlefshme në karaktere ndryshe të papërdorura, por spekulimet vazhdojnë ndërsa përgatitemi për njoftimin përfundimtar të personazheve të kërkuar.

Disa nga emrat që kemi dëgjuar (pa informacion të brendshëm, vetëm spekulime):

 • Luftërat e Klonës Chewbacca - Nuk po vë bast për këtë, por mund të ndodhë. Nëse kjo do të ishte një Yoda GL, unë do të vija bast mbi të ...
 • Komandanti Cody - kjo ndihet si e caktuar, duke pasur parasysh lidhjen e tyre në Luftërat e Kloneve dhe Episodi III. Niveli Relik është IMO kyç.
 • Numërimi Dooku - Dooku mundi Kenobi në betejë kështu që lidhja është atje. Prisni një relike 7-8 nëse është kështu.
 • Darth Vader - lidhje e madhe me Kenobi, Relic 8 pritet nëse po.
 • Eeth Koth - karakter me përdorim të ulët, Republika Galaktike Jedi.
 • Gjeneral Skywalker - mund të shtohet si një portë e llojeve për të kufizuar numrin e njerëzve që mund të zhbllokojnë Jedi Master Kenobi herët.
 • Ima-Gun Di - karakter me përdorim të ulët, Republika Galaktike Jedi.
 • Jedi Knight Anakin - ndërsa unë dyshoj që JKA, GAS dhe Darth Vader janë përfshirë të gjithë, Anakin është një zgjedhje logjike duke pasur parasysh lidhjen me Kenobi.
 • Ki-Adi-Mundi - karakter i vështirë për tu marrë i cili mund të motivojë CG ta përfshijë atë në Relic 7 ose 8.
 • Kit Fisto - karakter me përdorim të ulët, Republika Galaktike Jedi.
 • Padme Amidala - mos harroni se Kenobi ishte afër Padme gjithashtu. Unë nuk kam dëgjuar të tjerët ta përmendin atë, por një Relic 6+ Padme nuk është një ide e çmendur.
 • Plo Koon - karakter me përdorim më të ulët, Republika Galaktike Jedi. Anija e tij është vlera e tij reale.

Kush do ta bëjë listën? Supozimi juaj është po aq i mirë sa imi, por disa nga YouTube tuaj të preferuar kanë bërë parashikime gjithashtu se kush do të na duhet të zhbllokojmë Galactic Legend Jedi Master er Kenobi (më poshtë).

 

Videot e kërkuara për legjendën galaktike SWGoH:

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Spekulimet vazhdojnë për kërkesat e mbetura të Jedi Master Kenobi"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*