SWGoH: Raundi përfundimtar i kërkesave të Jedi Master Kenobi lëshuar nga CG

SWGoH - Legjenda Galaktike Kenobi

Lojërat EA Capital është e vështirë në punë duke e bërë Jedi Master Kenobi gati në Star Wars Galaxy of Heroes dhe sot ata lëshuan kërkesat përfundimtare për të zhbllokuar Legjendën e 5-të Galaktike në lojë. Dy personazhe të tjerë Dark Side dhe tre Light Side janë shtuar në listë për të mbledhur 15 personazhet / anijet totale të nevojshme për të garuar për zhbllokimin. Të përfshira në raundin e 3-të të kërkesave janë si më poshtë:

  • Cad Bane - Gërmadha 5
  • CC-2224 "Cody" - Gërmadha 5
  • Jango Fett - Relic 7
  • Shaak Ti - Relic 7
  • Mjeshtri i Madh Yoda - Gërmadha 8

Përjashtime të dukshme janë JKA, GAS, Padme, KAM, Darth Vader dhe Count Dooku si spekuluar në një artikull të mëparshëm. Lista e plotë e Kërkesat e legjendës galaktike mund të gjenden këtu në Gaming-fans.com pasi do të botojmë kitin e Jedi Master Kenobi si dhe Modat më të Mirë për Jedi Master Kenobi pasi të kemi pasur kohë ta vlerësojmë atë.

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Raundi i fundit i kërkesave të Jedi Master Kenobi lëshuar nga CG"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*