SWGoH: Ekzekutuesi Capital Ship do të bashkohet me Galaxy of Heroes

Në dispozicion nga një mjeshtëri e re e Flotës së Avancuar, Admiral Piett's Executor Capital Ship është vendosur të bashkohet me Galaxy of Heroes. Lojërat EA Capital ka lëshuar kërkesat për të Shikuar dhe Filluar Ngjarjen të cilat përfshijnë personazhet e mëposhtëm:

 • Darth Vader - Gërmadha 7
 • Admirali Piett - Relic 8
 • Boba Fett - Gërmadha 8
 • Piloti i lidhjes - relike 5
 • Bossk - relike 5
 • IG-88 - Gërmadha 5
 • Dengar - Gërmadha 5

Përveç kësaj, Anijet e kërkuara për të përfunduar ngjarjen përfshijnë:

 • Kreshtë për rroje (5-yje)
 • Skllav I (4-yje)
 • IG-2000 (4 yje)
 • Dhëmbi i Hound (4-yje)
 • TIE Advanced (4-yje)
 • Bombardues TIE (4-yje)
 • Imperial TIE Fighter (4 yje)

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "SWGoH: Anije Kryesore e Ekzekutuesit e vendosur të bashkohet me Galaxy of Heroes"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*