MSF: Iso-8 më i mirë për Phyla-Vell

Phyla -Vell - MSF

Mirësevini në udhëzuesin Iso-8 për Phyla-Vell, më i fundit në serinë tonë në lidhje me lojën e njohur Marvel Strike Force. Në këtë seri ne shikojmë në përmirësime më të mira Iso-8 për karakteret e MSF. Ndërsa disa mund t'i referohen Iso-8 thjesht si "modë" si në lojërat e tjera për celularë, ne do të përpiqemi t'i qëndrojmë besnikë konventës së emrave të universit Marvel dhe zhvilluesve në Scopely. Ne në Gaming-fans.com sigurisht që nuk pretendojmë të kemi të gjitha përgjigjet në këtë lojë, por ne bëjmë kërkimet tona dhe kërkojmë të përdorim çdo hero dhe horr për të cilin shkruajmë gjerësisht. Këto janë rekomandime të Iso-8 bazuar në kompletin e karakterit dhe lojën aktuale për t'ju ndihmuar në përpjekjen tuaj për të dominuar në Marvel Strike Force. Vini re se këto klasa Iso-8 mund të ndryshojnë nga përbërja e një skuadre në tjetrën, kështu që mos ngurroni ta përdorni këtë si një udhëzues duke ditur që këto mund të ndryshojnë në situata të ndryshme brenda lojës së MSF.

Personazhi i sotëm për tu rishikuar është Phyla-Vell. Në ditët e para të Marvel Strike Force personazhet aktuale të Infinity Watch Gamora mjegullnajë kishte nivele të ndryshme rëndësie. Por kur fraksioni Infinity Watch iu shtua MSF -së kjo i bëri personazhet e vjetër të rëndësishme falë shtesave të Moordragon, Phyla-Vell dhe natyrisht Adam Warlock. Në MSF Phyla-Vell është një personazh Hero, Kozmik, Bio, Mbrojtës dhe i përkushtuar i cili është anëtar i fraksioneve Kree dhe Infinity Watch. Le të hedhim një vështrim në statistikat që duam të përqëndrohemi në përmirësimin përmes modifikimeve të Iso-8 në Marvel Strike Force.

Fokusi kryesor: Phyla-Vell është personazhi i dytë më i ngadalshëm në fraksionin Infinity Watch kur vjen puna për të ndryshuar rendin, dhe ka një shpejtësi bazë 115. Ajo mund të aplikojë debuffs të vlefshme dhe të fitojë barrierë bazuar në Max Health të saj, kështu që shtimi i Health and Focus do të ndihmojë në lojë për pikat e forta të saj. 

 

Klasa ideale Iso-8 për Phyla-Vell në Marvel Strike Force:

Phyla-Vell është në mes të personazheve të Inifnitiy Watch kur është fjala për Speed ​​dhe do të marrë kthesën e katërt në ekip me mënyrën se si gjërat shkojnë. Me Nebula duke filluar gjërat në një Skirmisher dhe duke vendosur efektet e statusit të prekshëm Iso-4 në betejë, të kesh Gamora, Adam Warlock dhe Phyla-Vell në dispozicion për të përfituar është ideale. Ndërsa ndihet sikur ka shumë Sulmues në këtë ekip nëse keni të dy Gamora dhe Adam Warlock në të njëjtën klasë Iso-8, do të më duhet ta provoj këtë edhe më shumë kur të hap AW javën e ardhshme dhe ta përdor këtë ekip së bashku Me

Marrëveshjet Featured

Bëhu i pari që komenton në "MSF: Iso-8 më i mirë për Phyla-Vell"

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*