mods

Star Wars Galaxy of Heroes lëshoi ​​një azhurnim në korrik 2016 duke prezantuar Mods - modifikime të cilat mund të personalizojnë secilin karakter në lojë. Përdorimi i Mods kërkon shumë testime dhe shumë kanë teoritë e tyre mbi atë që funksionon dhe çfarë jo, por falë orëve të pafundme të hulumtimit dhe testimit, stafi ynë ka përpiluar informacionet më të mira për modat e Star Wars GOH të disponueshme në internet. Për udhëzues të veçantë të modit të karakterit lëvizni poshtë për të parë faqen e secilit karakter. Për bazat se si funksionojnë modet në SWGoH, mos harroni SWGOH 101: La Gjithëpërfshirës Mod udhëheq - Wikipedia e modave për Star Wars Galaxy of Heroes. Përveç kësaj, mos harroni tonë Amplifikuesit e relikteve pjesa ku ne rishikojmë dhe analizojmë reliket për karakteret kryesore SWGoH.

Modat më të mira për

Viti i çmendur që është 2020 është afër fundit dhe një raundi i dytë i Karakteret e Legjendës Galaktike tashmë e ka goditur lojën. Filloni të përgatiteni për Rey, Kylo Ren, Luke dhe Palpatine me Modat më të Mirë për personazhet e nevojshëm për të zhbllokuar secilin prej tyre, ose shikoni personazhet që ju nevojiten për Luftrat e Territorit të Geonosis, Challenge Rancor Raid dhe Grand Arena Championships, pasi ne do të bëjmë më të mirën për tu siguruar që jeni të modifikuar për të.

Sigurohuni që të shikoni serinë tonë të artikujve në Star Wars Galaxy of Heroes, ku do t'i hedhim një sy modeleve më të mira për personazhet individualë më poshtë:

 

 

Ana e Lehte Darkside
Legjenda Galaktike: Rey Legjenda Galaktike: Drejtuesi Suprem Kylo Ren
Legjenda Galaktike: Masteri Jedi Luke Skywalker Legjenda Galaktike: Perandori Sith Eternal
Aayla Secura Admiral Piett
Admiral Ackbar Asajj Ventress
Ahsoka Tano Aurra Sing
Ahsoka Tano (Fulcrum) B1 Battle Droid
Trooper ARC B2 Super Battle Droid
Barriss Offee Bastila Shan (Fallen)
Bastila Shan Boba Fett
Baze Malbus Bossk
BB-8 Cad Bane
Biggs Darklighter Canderous Ordo
Bistan Kapiteni Phasma
Bodhi Rook Kolonel Starck
C-3PO Numërimi Dooku
Kapiten Han Solo (CHOLO) Darth Malak
Cara Dune Darth Maul
Carth Onasi Darth Nihilus
Cassian Andor Darth Revan
CC-2224 "Cody" Darth Sidious
Chewbacca Darth Sion

Luaj SWGoH në BlueStacks

Ana e Lehte Darkside
Shefi Chirpa Darth Traya
Shefi i Nebit Darth Vader
Chirrut Imwe Trooper i Vdekjes
"Chopper" C1-10P Dengar
Rreshter i klonit - Faza I Drejtori Krennic
Luftërat e Klonës Chewbacca Droideka
Komandanti Luke Skywalker embo
Policia e Krimit Coruscant Perandori Palpatine
CT-21-0408 "Jehona" Ekzekutuesi i Rendit të Parë
CT-5555 "Fives" Zyrtar i rendit të parë
CT-7567 "Rex" Urdhri i Parë Stormtrooper
Dathcha Forcat Speciale të Rendit të Parë TIE Pilot
Eeth Koth Piloti i Lidhjes së Rendit të Parë
Enfys Nest Rojës Gamorrean
Ewok Plaku Gar Saxon
Ewok Scout Gjenerali Grievous
Ezra Bridger Gjenerali Hux
Finn (FN-2187)
Gjenerali Kenobi

 

 

Ana e Lehte Darkside
Gjeneral Skywalker Përgjithshëm Veers
Grand Master Yoda Geonosian Brood Alpha
Greef Karga Ushtar Geonosian
Han Solo (Raid Han) Spy Geonosian
Hera Syndulla Admirali i Madh Thrawn
Hermit Yoda Grand Moff Tarkin
Hoth Rebel Scout Greedo
Hoth Rebel Soldier HK-47
IG-11 IG-100 MagnaGuard
Ima-Gun Di IG-86
Jawa IG-88
Inxhinier Jawa Imperial Probe Droid
Jawa Scavenger Imperial Super Commando
Jedi konsullor Jango i shëndoshë
Jedi Knight Anakin Kylo Ren
Jedi Knight Guardian Kylo Ren demaskua
Jedi Knight Luke Skywalker Magmatrooper
Jedi Knight Revan Zbatues i Mob
Jolee Bindo Moff Gideon
Juhani Nena Talzin
Jyn Erso Nightsister Acolyte
K-2SO Nightsister iniciojë
Kanan Jarrus Shpirti Nightsister
Ki-Adi-Mundi Nightsister Zombie
Kit Fisto Nute Gunray
Kuiil

Luaj SWGoH në BlueStacks

Ana e Lehte Darkside
L3-37
Lando Calrissian
Lobot Daka e Vjetër
Logray Poggle The Lesser
Luka Skywalker (Farmboy) Trooper i zonës
Luminara Unduli Roja Mbretërore
Mace Windu Savage Opress
Misioni Vao Shoretrooper
Mon Mothma Sith Assassin
Obi-Wan Kenobi (Ben i Vjetër) Sith Marauder
Padme Amidala Trupa Sith Empire
Pao Sider Trooper
Paploo Snowtrooper
Plo Koon Stormtrooper
Poe Dameron Udhëheqësi Suprem Kylo Ren (Legjenda Galaktike)
Princesha Leia Organa Sun Fac
Qi'ra

Luaj SWGoH në BlueStacks

Ana e Lehte Darkside
Qui-Gon xhinët Talia
R2-D2 Pilot luftëtar i TIE
Zyrtari Rebel Leia Organa (ROLO) Tusken Raider
Heroi i Rezistencës Tusken Shaman
Hero Poe i Rezistencës URoRRuR'R'R
Pilot i Rezistencës Wampa
Trooper i Rezistencës Wat Tambor
Rey (Legjenda Galaktike) Zam Wesell
Rey (Trajnimi i Jedi)
Rey (Scavenger)
Rose Tico
Sabine Wren
Scarif Rebel Pathfinder
Shaak Ti
Stormtrooper Han
T3-M4
Teebo
Armatori
Mandaloriani
Mandaloriani (Armët Beskar)
Threepio & Chewie
Ugnaught
Vandor Chewbacca
Veteran Smuggler Chewbacca
Veteran Smuggler Han Solo
Zëvendës Admiral Amilyn Holdo
Vizat Marr
Pykë Antilles
Wicket W. Warrick
Young Han Solo
I ri Lando Calrissian
Zaalbar
Zeb (Garazeb) Orrelios