SWGoH GameChangers

Ndryshuesit e Lojrave SWGoH

Star Wars Galaxy i heronjve është një lojë komplekse dhe e kënaqshme, dhe për të ndihmuar lojtarët dhe tifozët ashtu si të lundrojnë në rrugën e tyre përmes lojës dhe shumë veçorive të saj, EA & CG krijuan programin GameChangers. Kush janë SWGoH GameChangers që kërkoni? Në të vërtetë, cilët ishin SWGoH GameChangers? Ata ishin një grup ekskluziv i lojtarëve që mbuluan SWGoH me lajme dhe njoftime të menjëhershme, strategji dhe rishikim karakteri, përpilim teorish dhe këshilla ose udhëzues për të ndihmuar lojtarët të dinë se si t'i përdorin më mirë burimet e tyre për të performuar më mirë në Squad Arena, në Raids, Territory Battles & Luftërat, Grand Arena dhe më shumë. Sidoqoftë, në fund të 2018 dhe në fillim të 2019, Capital Games zgjodhi të shpërndajë programin pas ndryshimeve brenda kompanisë së tyre dhe Electronic Arts gjithashtu.

Një listë e ish-lojërave SWGoH është më poshtë, të cilave u është ofruar mundësia të qëndrojnë një GameChanger EA. Vini re se një pjesë e kësaj përmbajtje datohet tani pas shpërbërjes së programit GameChangers.


AhnaldT101 SWGoHAhnaldT101 - AhnaldT101 luan SWGOH për 2 vjet dhe Kanali YouTube i tij siguron udhëzues të ndryshëm që variojnë nga arena deri tek bastisjet, por gjithashtu beson në filozofinë e argëtimit gjatë mësimit. Edhe pse videot e tij synojnë të japin këshilla se si të bëjnë më të mirën në lojë, gjithmonë mund të presësh një humor, kështu që po e lëshon videon me një buzëqeshje. Fraksioni i tij i preferuar i Star Wars është Perandoria Galaktike. Jashtë YouTube ai është një student i drejtësisë, nëpunës i ligjit, entuziast i makinave / motorëve, i njeh çdo rresht Arnold Schwarzenegger në çdo film dhe i pëlqen të interpretojë këngë nga artistë si Frank Sinatra, Dean Martin dhe Michael Bublè.

 


SWGoH - assassindan HUNassassindan HUN - Dani është babai krenar i dy fëmijëve dhe një tifoz i madh i Star Wars. Ai e ka luajtur lojën që nga fillimi, por ai filloi të bënte video (pa fjalë) për YouTube që nga dhjetori i vitit 2017. Në shtator të vitit 2018, ai u bashkua me programin EA Game Changer, duke prezantuar përmbajtje të re në gjuhën e tij amtare, Hungarisht .

Dani është gjithmonë i gatshëm të ndihmojë këdo dhe është pjesëmarrës në organizimin e takimit të parë të SWGoH në vend në Hungari. Për Dani, nuk është vetëm një lojë, por një mënyrë shumë e mirë për të krijuar një komunitet dhe për të sjellë njerëz të ngjashëm me të njëjtin mendim. Tifozët munden shikoni përmbajtjen Hassan Hassan në YouTube në kanalin e tij.

 


SWGoH - DBofficial125DBofficial125 - DB është Transmetuesi origjinal Twitch i SWGOH, duke filluar para se të kishte një komunitet dhe para se ndeshja të ishte edhe në katalogun e kaluar në dhjetor 2016. Rritja e vazhdueshme e kanalit të tij (dhe një shumë e presionit të Twitter) e panë këtë lojë të shtuar në Twitch dhe DB duke u bërë një ditë Filialin. Pas gati një viti ai u shtua në GameChangers pas një fushate tifoze. DB shpenzon përrenjtë e tij ndarëse në mes të ndihmës së lojtarëve të tjerë, duke rritur shoqërinë e tij AoK dhe duke kënduar me qenin e shpëtimit Pixie. Përveç xhirimit të tij me Star Wars, DB është gjithashtu një ish-Artist i Përzier Martial Artist në Flyweight / Bantamweight (ku 125 vjen nga emri i tij) dhe një radio kombëtare luajtur muzikant i cili u nënshkrua shkurt në 2000 vonë.


SWGoH - CubsFanHanCubsFanHan - CubsFanHan është një lojtar F2P që ka luajtur SWGOH që nga fillimi. Ai ra në YouTube rastësisht kur filloi të bënte video për komunitetin e tij prej 7 esnafësh në qershor 2017. CFH i pëlqen të gjitha gjërat SWGOH por e specializuar në luftimet e Squad Arena. Kanali YouTube i CubsFanHan është i njohur edhe për sondazhin e tij mujor SWGOH Top 15, serinë e tij të Qeseve të Pyetjeve dhe videot epik të Collab me YouTube të tjerë! Ejani të shikoni kanalin e CubsFanHan për një dozë të mirë të njohurive SWOGH, strategji, mendime, me një dozë të këndshme të humorit!

 


Tifozët e lojrave - SWGoHGaming-fans.com - Filluar në 2016, Gaming-fans.com është një sit kushtuar tifozëve të Star Wars Galaxy of Heroes dhe një grusht lojërash të tjera. Më i njohur për Udhëzimet e tyre Mod, Udhëzuesi Sith Triumvirate Raid dhe Zeta Reviews, Gaming-fans.com drejtohet nga Drejtori i Përmbajtjes, LJ, dhe stafi i tij i mrekullueshëm i lojtarëve dhe tifozëve SWGoH. Ndërsa kanali YouTube i Gaming-fans.com nuk është fokusi i tyre, ju do të gjeni disa video të dobishme pasi ata përkundrazi kërkojnë të promovojnë këto GameChangers të shkëlqyera në një përpjekje për t'i shërbyer më mirë komunitetit Galaxy of Heroes. Gaming-fans.com dhe stafi i tyre është gjithmonë në kërkim të mënyrave për të edukuar miliona lojtarë SWGoH në të gjithë globin për ndërlikimet e lojës dhe ata gjithmonë kërkojnë të zgjerohen për të shtuar shkrimtarë të tjerë me mënyra krijuese për të edukuar komunitetin SWGoH.

 


SWGoH - Shkuarja NerdyShkuarja Nerdy - GoingNerdy është një tjetër lojtar veteran i cili ka luajtur që prej pak kohë pas lansimit të Star Wars Galaxy of Heroes. Faqja e tij, GoingNerdy.com është një vend ku njerëzit mund të shkojnë për të eksploruar të gjitha gjërat budalla, por më së shumti vetëm për të që të flasin për Star Wars dhe Marvel gjërat. GoingNerdy ka qenë në Youtube që nga shkurti i 2017 dhe përpiqet të bëjë video që ai do të donte të shikonte. Fokusi i tij kryesor është gjetja e ekipeve që janë argëtuese për të luajtur. Serie e tij e preferuar e të premtes së tij thekson një ekip të kërkuar nga lojtarët dhe shikon qëndrueshmërinë e tij në fusha të ndryshme të lojës. Shikoni më të fundit nga Kanali YouTube i GoingNerdy sot!

 


Halfface01 - SWGoHHalfface01 - Halfface01 gjithmonë donte të bënte video në lojëra të ndryshme që ai aktualisht po shijon, dhe tani ai po paraqet Star Wars: Galaxy of Heroes si lojën e tij kryesore! Ai specializohet në krijimin e ekipeve të arenës me ekspertizë në modifikimin dhe shpejtësinë ndërsa teston vazhdimisht gjëra të ndryshme që janë argëtuese për t'u përdorur. Ai bën udhëzime për ekipe të ndryshme në arenë që përdor dhe tregon ekipet e lojtarëve të tjerë që janë të pazakontë në arenë, por funksionojnë! Sigurohuni që të shikoni Kanali YouTube i tij!

 

 


Mist PassiertMist Passiert - Mist Passiert filloi të bënte video në Mars të 2016 dhe luante që nga lansimi global në 25 Nëntor 2015. E tij YouTube channelFokusi është kryesisht në rishikimet, udhëzuesit dhe videot e karakterit SWGoH për lojtarët e rinj dhe falas për të luajtur.

 

 


Remon Azab - SWGoHRemon Azab -

 

 

 

 


SWGoH - Skelturix logo
Skelturix - Skelturix luan Star Wars Galaxy of Heroes për më shumë se 2 vjet dhe pjesa e tij e preferuar e kësaj loje është Raids. Ai u bashkua me programin Game Changer në fillim të 2018 me qëllimin për të ndihmuar të gjithë të përmirësohen duke shpjeguar saktësisht se si funksionon loja. Që nga ajo kohë ai është bërë i njohur për udhëzuesit e tij të redaktuar, të thelluar, kryesisht të përqendruar në mënyrën se si të mposhtni / performoni më mirë në Raids. Skelturix beson se teksti i shkruar është mënyra më e mirë për të përcjellë informacionin, prandaj videot e tij nuk paraqesin asnjë zë tjetër. Tifozët mund të shikojnë video në Skelturix YouTube Channel.

 


SpartonEzSpartonEZ - SpartonEZ mund të gjendet në Twitch 3-5 herë në javë në 9:00 am PST dhe ka një nga transmetimet më të gjata SWGOH në Twitch. Shtëpia e Zeta Wheel origjinale, SparotnEZ është jashtë Diellit në Kaliforni dhe bën të përditshmet e tij, Luftërat e Territorit, Betejat e Territorit dhe Bastisjet ndërsa gjithmonë flet Star Wars gjatë gjithë rrjedhës. Tifozët mund të shikojnë SpartonZ në Twitch për më shumë përmbajtje SWGOH.

 


SWGoH - luftëtarLuftëtar - Warrior specializohet në edukimin e të gjitha aspekteve të Star Wars Galaxy of Heroes. Luftëtar paraqet në YouTube është vendi ku ai tregon krijimin e teorisë së tij të dashurisë dhe Squad Arena! Ai është gjithashtu ideatori i rishikimit të listave dhe serive "ia vlen". Luftëtari ka dy kanale, prandaj sigurohuni që t'i kontrolloni të dy!

 

 


Lojëra celularë -