Materiale dhe aftësi Zeta

Futja e Materialeve Zeta, aka "Materiali i Aftësisë Zeta", ka ndryshuar plotësisht pamjen e Star Wars Galaxy of Heroes. Përbërë nga një kombinim i Mk III, Omega dhe Zeta Materials, këto aftësi të reja "power-up" kanë ndryshuar lojën përgjithmonë. SWGoH - AhnaldT101 ZetasShtimi i Zetas ka hapur rrugën edhe për pseudonime të reja si Zader, Zaul dhe Zody kanë zëvendësuar Vader, Maul dhe Cody në SWGoH.

Në një përpjekje për të vazhduar të bëhet burimi #1 për të gjitha gjërat SWGoH, Gaming-fans.com do të listojë dhe shqyrtojë Materialet Zeta në përdorim ndërsa mbledhim burime në temë. Ndërsa një Pranverë dhe Verë e zënë e 2018 dhe shtimi i SIDI Triumvirate Raid ka marrë disa vëmendje në këtë pjesë të faqes, ne po rishikojmë të gjitha përmbajtjet dhe renditjet dhe shikojmë tek lojtarët tanë SWGoH GameChangers si dhe për të siguruar që ju sjellim informacion më të saktë për t'ju ndihmuar në Galaxy of Heroes. Shpresojmë që informacioni dhe lista Zeta Materials më poshtë do t'ju ndihmojnë në vendimin tuaj të ardhshëm Zeta dhe në vendimet e ardhshme. Gjithashtu sigurohuni që të shikoni tonë lista më e mirë e Zeta Abilities për SWGoH ku ne përdorim renditjen nga artikujt më poshtë për të renditur materialet më të mira të Zeta Materials.

Më poshtë kemi listuar personazhet SWGoH që kanë aftësi Zeta. Shënim çdo toon me një yll (*) ka aftësi të shumta Zeta të cilat do të mbulohen të gjithë në faqen e tyre të karakterit individual Zeta.

Ana e Lehte Darkside
Ahsoka Tano (Fulcrum) Asajj Ventress*
Barriss Offee Aurra Sing
Bastila Shan Bastila Shan (Fallen)
BB-8* Boba Fett
Bodhi Rook Bossk
C-3PO Canderous Ordo
Kapiten Han Solo Kapiteni Phasma
Carth Onasi Kolonel Starck
Cassian Andor Numërimi Dooku
CC-2224 (Komandanti Cody) Darth Maul
Chewbacca Darth Nihilus*
Shefi Chirpa Darth Sidious
Luftërat e Klonës Chewbacca Darth Sion
Komandanti Luke Skywalker - të tre Darth Traya
CT-5555 (Fives) Darth Vader
Enfys Nest
Ezra Bridger

Ana e Lehte Darkside
Finlandez Trooper i Vdekjes
Han Solo (Raid Han) Dengar
Hera Syndulla Drejtori Krennic
Hermit Yoda embo
Jedi Knight Revan Perandori Palpatine
Jolee Bindo Ekzekutuesi i Rendit të Parë
Juhani Urdhri i Parë Stormtrooper
Jyn Erso * Piloti i parë i rendit TIE
K-2SO Gar Saxon
Kanan Jarrus Gjenerali Veers
L3-37 Admirali i Madh Thrawn*
Logray Grand Moff Tarkin *
Luka Skywalker (Farmboy) Greedo
Luminara Unduli IG-88
Misioni Vao Imperial Probe Droid
Obi-Wan Kenobi (Ben i Vjetër) Jango i shëndoshë
Pao Kylo Ren
Paploo Kylo Ren (Unmasked)
Princesha Leia Organa Nena Talzin*

Ana e Lehte Darkside
Qi'ra Daka e Vjetër
Qui-Gon xhinët Savage Opress
R2-D2 * - të dy Stormtrooper
Zyrtari Rebel Leia Organa (ROLO) Wampa
Rey (Trajnimi i Jedi) - të tre Zam Wesell
Rey (Scavenger)
Rose Tico
Sabine Wren
Stormtrooper Han
T3-M4
Vandor Chewbacca
Veteran Smuggler Chewbacca
Veteran Smuggler Han Solo
Zëvendës Admiral Amilyn Holdo
Vizat Marr
Wicket W. Warrick
(Master i Madh) Yoda * - unik
Young Han Solo
I ri Lando Calrissian
Zaalbar
Zeb (Garazeb) Orrelios